این کمپین به پایان رسیده است بازگشت به کمپین‌ها

این کمپین مخصوص شماست که تولید کننده محتوا هستید!

دوستانتون رو دعوت کنید و تمام سکه ببرید!

کمپین عید راویتو، به شما این امکان رو میده که از سایر تولید کنندگان محتوا دعوت کنین. این بار، علاوه بر ترافیک کانال خودتون، ترافیک کانالهایی که به راویتو دعوت کردین هم محاسبه میشه. پس هرچقدر کساییکه دعوت می کنین قوی تر باشن، شما به برنده شدن نزدیک تر میشین.

یک ماه و نیم فرصت هست:

از 15 اسفند تا 31 فروردین

از جایزه ها چه خبر ؟

جایزه های اینبار از همیشه جذاب تره. برای برنده شدن، ترافیک شما با ترافیک کساییکه دعوت کردین جمع میشه!
سه کانالی که همراه با کانال هایی که دعوت کردن، بیشترین ترافیک ایرانسلی رو در طول یک ماه تولید کنن، برنده، سکه تمام، نیم سکه و ربع سکه میشن!
برای بردن تمام سکه حداقل 13 ترابایت، برای بردن نیم سکه حداقل 8 ترابایت و برای بردن ربع سکه حداقل 6 ترابایت لازمه ترافیک ایجاد کنین.
توجه کنین این اعداد، مجموع ترافیک شما و کساییکه دعوت کردین!

حتی اگه جزو سه نفر اول نباشین، میتونین برنده باشین!

از تولیدکنندهای محتوای دیگه دعوت کنین و مجموع ترافیک ایرانسلی خودتون و اونهارو به حداقل 1ترابایت برسونین! در این صورت وارد جدول رده بندی میشین. پنج نفر اول در رده بندی، بهترین مودم ایرانسل رو جایزه می گیرن.

چطور دوستانتون رو دعوت کنین؟

کافیه لینک صفحه اول راویتو رو برای دوستاتون بفرستین. اونها با ورود به لینک و رفتن به بخش عضویت، کانال خودشونو درست میکنن و اسمشون به لیست «دعوت‌شده‌ها» در داشبورد شما، اضافه میشه.

خلاصه اینکه

  • برای مشخص شدن برنده ، ترافیک کانال شما با ترافیک کساییکه دعوت کردین جمع میشه! شما میتونن با دعوت از تولیدکنندهای محتوا که قوی هستن و راویتو رو نمیشناسن برنده باشین!

  • کمپین از 15 اسفند تا آخر فروردینه. در طول کمپین، مجموع ترافیک شما و کساییکه دعوت کردین رو در صفحه اول در بخش چالش می تونین دنبال کنین!

  • اگه فکر می کنین ترافیک های لازم برای بردن سکه رو بدست نمیارین؛ اصلا نگران نشین! چون میتونین با ایجاد یک ترابایت ترافیک، در جدول رقابت قرار بگیرین و برنده مودم باشین!